Piątek, 21 czerwca 2024

Arblu D+

6 października 2020

D+ by Arblu to wszechstronna i funkcjonalna kolekcja mebli łazienkowych składająca się z mebli, kolumn, luster i otwartej półki. Detale stają się bohaterami kolekcji D+, a wykończenia zdobiące elementy i nowe materiały sprawiają, że wchodzą one w skład propozycji Arblu.

Charakterystycznym elementem tej kolekcji jest uchwyt. Dostępny w trzech różnych rozmiarach, może być umieszczony w dowolnym miejscu szafki, tworząc estetyczną grę w zależności od tego, czy jest umieszczony w całych drzwiach, po prawej, lewej czy środkowej stronie.

Można ją również dostosować do indywidualnych potrzeb w wykończeniu, standardowym lub szczotkowanym, a także w nowych, metalicznych kolorach złota, grafitu, brązu, srebra i czerni. Kolory te mogą być również stosowane do kranów, profili kabin prysznicowych i akcesoriów.

Wykończenie Gres jest wprowadzone do kolekcji D+. Jest to wodoodporny i odporny materiał, dostępny w 14 różnych wykończeniach błyszczących i matowych, mający zastosowanie do mebli, blatów, akcesoriów i ścian.

Podstawową rolę w kolekcji D+ odgrywają również lustra - okrągłe metalowe Tibò z praktycznym szkłem uchylnym, LOL z możliwością podświetlenia oraz Rama w wersji lakierowanej lub malowanej.

W kolekcji D+ po raz pierwszy zaprezentowano również ekskluzywne i oryginalne innowacje techniczne, takie jak oszczędzający miejsce syfon i Optimus, standardowy układ wewnętrzny szuflad oraz system zorganizowany z praktycznymi ruchomymi tacami, które można dowolnie przesuwać, aby zminimalizować ilość miejsca nie nadającego się do wykorzystania.

Arblu rozpoczął swoją karierę przedsiębiorczą z Pier Giorgio Presotto w 1996 roku, współpracując do tej pory z synami Giuseppe, Diada i Giovanniego. Umiejętność pracy z różnymi, ale uzupełniającymi się materiałami, takimi jak szkło, drewno, aluminium oraz nowymi związkami naturalnych żywic, takimi jak Pietrablu i Tecnoblu, jest u źródeł Made in Italy firmy Arblu.