Piątek, 21 czerwca 2024

Umywalki z litej powierzchni i z drewna Bathco

30 października 2020

Vinci, Lucca, Volterra i Prato to cztery modele umywalek zaprojektowane przez Lucio Traficante dla Bathco w ramach połączenia litej powierzchni i drewna.

Vinci wyróżnia się trwałością i atrakcyjnym matowym wykończeniem, uzyskanym dzięki kompozycji o właściwościach termicznych, które nadają mu półprzezroczystość i białość.

Drewno brzozowe, znane również jako "deska morska", używane jest do budowy łodzi, które muszą walczyć z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ze względu na swoją trwałość i trwałość, zostało wybrane do tworzenia elementów łazienek, które mają stały kontakt z wodą.

Drewno to pozwala na tworzenie unikalnych elementów, ponieważ znani hiszpańscy cieśle obracaj± klocki deski morskiej ł±cz±c najbardziej tradycyjne prace z najnowsz± technologi±, w wyniku czego powstają drewniane obrzeża, które idealnie pasuj± do podstaw Solid Surface.

Vinci: umywalka jest ewolucją znanego Polarisa i jest okrągłym kawałkiem deski, który nadaje jej wysokość, a jej obecność jest dostosowana do jej okrągłego kształtu.

Lucca: najlepszy wyraz okrągłej umywalki, która respektuje proste ściany o kącie 90º.

Volterra: Jej ściany są najlepszym przykładem cienkiej charakterystyki - są nachylone na zewnątrz i opierają się na białej podstawie Solid Surface, której krawędzie są całkowicie zaokrąglone.

Prato: Jest wynikiem ewolucji umywalki z taśmą, która może być instalowana na blacie lub na pół w zabudowie.

Wszystkie cztery umywalki mogą być umieszczone na półpiętrze Portofino, również zaprojektowanym przez Lucio Traficante. Portofino jest również wykonane z litej powierzchni i posiada wzór o czystych i eleganckich kształtach, który estetycznie i funkcjonalnie uzupełnia linię umywalek z tej kolekcji. Jego projekt jest przeznaczony do umieszczenia na ścianie, jest zawieszony w celu ułatwienia sprzątania.