Piątek, 21 czerwca 2024

Valet by Deltacalor

29 października 2020

Zaprojektowany przez Petera Jamiesona, Valet by Deltacalor to innowacyjny grzejnik dekoracyjny 3 w 1, który nie tylko podgrzewa, ale również prasuje i prasuje.

Valet jest innowacyjnym wielofunkcyjnym grzejnikiem dekoracyjnym, który "upraszcza" potrzeby codziennego życia. Firma Deltacalor (wiodąca włoska marka w tym sektorze), zawsze skoncentrowana na tworzeniu produktów zapewniających komfort w domu o wysoce innowacyjnej zawartości i wzornictwie, stworzyła inteligentne rozwiązanie, które spełnia współczesne potrzeby życiowe.

Valet jest swego rodzaju "lokajem" 2.0, wynikiem innowacyjnej koncepcji wzornictwa, łączącym w sobie trzy funkcje w jednym dodatku: jest nie tylko grzejnikiem, ale również podgrzewaczem ręczników i w razie potrzeby posiada funkcję nagrzewania dla Twoich małych potrzeb. Grzejnik posiada dwa elementy grzewcze: główny, o mocy 350W, przeznaczony jest do wypromieniowywania ciepła, natomiast drugi, o mocy 200W, może być wykorzystywany do prasowania.

Cechą charakterystyczną tego produktu jest jego wszechstronność i praktyczność zastosowania. Optymalizuje on ciepło, aby zapewnić dobre samopoczucie oraz szybko i łatwo zaspokoić małe codzienne potrzeby. Zawór składa się z trzech części: centralnego aluminiowego rdzenia zamkniętego w żywicznej powłoce do ogrzewania pomieszczenia w domu, przedniej klapy panelu do prasowania odzieży oraz uchwytu ze stali nierdzewnej, który steruje otwieraniem/zamykaniem panelu i działa jak praktyczny uchwyt na ręczniki.

Ponadto, Valet by Deltacalor jest produktem z najwyższej półki: wyświetlacz z cyfrowym sterowaniem elektronicznym pozwala na oddzielne sterowanie funkcją grzejnika i funkcją zaprasowywania, dzięki czemu można go używać również w cieplejszych miesiącach.

Podobnie jak wszystkie produkty Deltacalor, również Valet łączy wielką funkcjonalność z estetyką: dzięki wyrafinowanym, minimalistycznym liniom i kompaktowym wymiarom, może być subtelnie i elegancko zainstalowany nie tylko w łazience, ale również w sypialni czy apartamencie hotelowym. Dostępny w wyrafinowanej gamie pastelowych kolorów z wykończeniem błyszczącym lub matowym.

Nowy dodatek do kolekcji iDeas - reprezentujący filozofię designu Deltacalor opartą na absolutnej jakości i bieżących badaniach technologicznych - Valet jest obecnie dostępny z funkcją elektryczną. Opracowywana jest wersja kombi (tzn. taka, która może być podłączona do systemu ogrzewania wody i wyposażona w dodatkowy element grzewczy).