Piątek, 21 czerwca 2024

Płytki - trendy 2020

26 sierpnia 2020

Początki naszej serii to niepowtarzalny wygląd cennych kamiennych i kamienistych płytek. Wygląd szlachetnego kamienia wnosi do Twojego domu piękno natury w olśniewający sposób, jaki tylko natura może stworzyć. Ten styl płytek ruszył w 2020 roku, ale już widzimy uderzające przykłady płytek o wyglądzie kamienia szlachetnego na Instagram. Oto tylko kilka z naszych ulubionych do tej pory.

Cenna płytka Stone-Look

Ten film przedstawia różne możliwe wzory z cennymi kamiennymi płytkami. Zakochaj się w płytkach/ceramikach porcelanowych z fragmentami różnych marmurów, białym marmurze z dużymi szarymi żyłkami, pomarańczowym i szarym onyksem oraz unikalnym wyglądzie kamienia naturalnego w różnych odcieniach błękitu - a następnie zmagaj się z decyzją, który z nich najbardziej Ci się podoba.

Rzadko spotykana niebieska płytka granitowa

Niebieska płytka o granitowym wyglądzie jest jedyna w swoim rodzaju i to właśnie ona została zaprojektowana specjalnie dla tej łazienki. Przy tak niebiańsko pięknej łazience, jak ta, wszelkie inne dekoracje będą rozpraszać uwagę.

Płytka Blue Agate-Look

Niektórzy marzą o przejściu po czerwonym dywanie; my marzymy o przejściu po tym niebieskim korytarzu z kafelkami o agatowym wyglądzie. Kliknij na następne zdjęcie, aby zobaczyć ten sam wygląd w odcieniach czerni i brązu.

Egzotyczna płytka marmurowo-wyglądowa

Ta egzotyczna płytka o wyglądzie marmuru jest inspirowana wyrafinowanym marmurem azjatyckim, który zawiera czarne, białe, szare i zielone skalenie. Wysoki stopień połysku wykończenia nadaje głębi skomplikowanemu wizualnie wzornictwu.

Biała płytka Onyx-Look

Widziałeś kiedyś taką wspaniałą łazienkę? Wszystko to dzięki płytce onyksowej, która łączy w sobie odcienie bieli, złota i srebra oraz nieprzewidywalne wariacje onyksu, aby osiągnąć zarówno kreatywność jak i elegancję.

Najcenniejsze skarby natury - w Twoim domu

Przynieś najpiękniejsze kamienie znalezione w przyrodzie i wiele korzyści dla zdrowia i niskie koszty utrzymania płytek ceramicznych do własnego domu, bez kosztów i problemów związanych z pozyskiwaniem kamienia naturalnego.