Piątek, 24 maja 2024

Lap Plus przez Glass Design

14 października 2020

Lap Plus to produkt najnowszej współpracy pomiędzy Karimem Rashidem a Glass Design. Składająca się z umywalki, która charakteryzuje się spektakularnym efektem wizualnym, stanowi minimalistyczne, a jednocześnie bardzo funkcjonalne rozwiązanie w zakresie wzornictwa łazienek/szkalni.

Współśrodkowe okręgi falują w formie elipsy, odbijając się od owalnych linii umywalki i tworząc czystą, opcjonalną iluzję. Efektem jest dynamiczny design, który gwarantuje natychmiastowe przyciągnięcie uwagi widza.

Monochromatyczne kombinacje (biały na czarnym lub czarny na białym) umywalki graficznie podkreślają jej profil, tworząc elegancki element, który nadaje się do każdego rodzaju otoczenia, niezależnie od tego, czy jest ono kompaktowe lub duże, czy też mieszkalne lub handlowe.

Konstrukcja umywalki jest dostępna w kolorze czarnym matowym ze stali nierdzewnej AISI 304 i posiada regulowane nóżki. Całkowite wymiary Lap Plus to L720 x H890 x P420mm.

Umywalka wyposażona jest również w uchwyt na ręczniki i zintegrowaną półkę. Do nabycia jest również pasujące lustro (o średnicy 600 mm) i półka ścienna.

Glass Design został założony w 1984 roku przez rodzinę Borsellini, po wielu latach doświadczeń w produkcji szkła artystycznego. Glass Design znajduje się w Vinci, w sercu Toskanii i w mieście "Leonardo da Vinci".

Wykorzystując zaawansowane technologicznie materiały, takie jak Siliconio czy Inox oraz pracując kunsztownie nad tradycyjnymi materiałami, takimi jak cięte kryształy czy szkło artystyczne, Glass Design przyczynia się do stworzenia nowego stylu, w którym dodatek, z dbałością o najmniejsze szczegóły, staje się głównym przedmiotem otoczenia, prawdziwym produktem "mody", cenionym na całym świecie i eksportowanym do ponad 60 krajów.