Wtorek, 30 maja 2023

Apartamenty Mera Cammeray z produktami Parisi

18 grudnia 2020

Na czele bogatego życia w Sydney, gdzie luksus i elementy architektoniczne spotykają się w harmonii, znajdują się apartamenty Mera Cammeray. Zaprojektowane przez uznanych architektów PBD Architects i wyposażone w produkty Parisi, wykorzystanie krzywizn i światła sprawiają, że budynek jest jedyną w swoim rodzaju inwestycją.

Każde wykończenie, faktura i wyposażenie zostało starannie przemyślane, aby stworzyć przestrzenie o wyrafinowanym pięknie. Tkając w łagodniejszych interpretacjach materiału zewnętrznego, wnętrza celebrują faktury i odcienie drewna i kamienia. Rozległe salony na otwartym planie płynnie przechodzą w duże kuchnie szefa kuchni, w których znajdują się piece i płyty grzewcze firmy Gaggenau, a także marmurowe blaty wyspowe.

W starannie zaprojektowanych i wybranych łazienkach znajdują się: Paryski Mikser Ścienny Envy, Kolumna Prysznicowa Envy z Przesuwaną Szyną, Mikser Ścienny Elli z Wylewką 190 mm, Pojedyncza Szyna Ręcznikowa L'Hotel 600 mm oraz Mydelniczka L'Hotel 250 mm.

Zastosowanie okuć i armatury Parisi, jak również podgrzewanych wieszaków na ręczniki dodaje wyrafinowanym apartamentom bogactwa. Równowaga czystych linii i delikatnych krzywizn, surowe i wypolerowane wykończenia, tworzą elegancki kontrapunkt w nieskazitelnie czystym wnętrzu.

Parisi często ściśle współpracuje z partnerami projektowymi i deweloperskimi, aby stworzyć piękne przestrzenie mieszkalne.

Założona w 1996 r. firma Parisi projektuje i dostarcza wyposażenie łazienek i drzwi w całej Australii. Parisi dostarcza wysokiej jakości, włosko zaprojektowane i zainspirowane produkty pod marką Parisi, a także współpracuje z uznanymi na całym świecie włoskimi firmami partnerskimi, takimi jak Art Ceram, Flaminia, Newform, Simas, Valdama, Tecla i innymi międzynarodowymi markami.

Dostarczanie wysokiej jakości włoskich, zaprojektowanych i zainspirowanych produktów pod marką Paris, jak również współpraca ze światowej sławy włoskimi firmami partnerskimi, takimi jak Art Ceram, Flaminia, Newform, Simas, Valdama, Tecla oraz innymi międzynarodowymi markami. Ta kompletna oferta łazienkowa utrzymuje Parisi w czołówce światowych trendów w projektowaniu.