Piątek, 21 czerwca 2024

Kaldewei w hotelu Kempinski na Kubie

9 kwietnia 2021

Wanny ze stali emaliowanej Kaldewei znalazły się w nowym hotelu Kempinski na Kubie - luksusowym hotelu w Hawanie, który oferuje luksusową gościnność.

Hawana jest jednym z najpopularniejszych celów podróży i nic dziwnego, biorąc pod uwagę wyjątkowy urok tej karaibskiej metropolii: kolorowe samochody zabytkowe na każdym kroku, wspaniałe budynki z minionych czasów, tętniące życiem kawiarnie i uliczni muzycy na każdym rogu. Szczególnie pełne życia jest stare miasto, które już w latach 80-tych zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

W samym sercu tego tętniącego życiem miasta znajduje się Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana. Jest to pierwszy 5-gwiazdkowy obiekt tej luksusowej grupy hotelowej na rynku amerykańskim. Podczas urządzania hotelu wielką uwagę zwrócono na luksusowe detale, co dotyczy również przestronnych łazienek. Po długim dniu spędzonym w tętniącej życiem stolicy, goście hotelowi mogą zrelaksować się w komfortowych wannach wykonanych ze stali emaliowanej Kaldewei.

hotel

Budynek hotelu - Manzana de Gómez - był kiedyś pierwszym na Kubie domem towarowym w stylu europejskim. Wraz z powstaniem tego luksusowego hotelu przywrócono mu sławę i dawną chwałę, a gościom zapewniono wyjątkowy komfort. 246 pokoi i apartamentów, urządzonych w nowoczesnym stylu, ma bardzo wysokie sufity, a niektóre z nich posiadają sięgające od podłogi do sufitu francuskie drzwi, dzięki czemu goście mogą podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na historyczne centrum miasta.

Ekskluzywne wyposażenie łazienek uzupełniają wysokiej klasy rozwiązania Kaldewei: wanny Classic Duo Oval i Classic Duo Oval Wide, stworzone przez znakomite mediolańskie studio projektowe Sottsass Associati. Oba modele zachwycają niewymuszoną elegancją, wyważonymi liniami i doskonałym materiałem - stalą emaliowaną Kaldewei.

Wszystkie rozwiązania łazienkowe Kaldewei - wanny, powierzchnie prysznicowe i umywalki - wykonane są z doskonałej stali emaliowanej. Materiał ten jest szczególnie odpowiedni dla wymagających hoteli najwyższej klasy, ponieważ te emaliowane rozwiązania produktowe spełniają nie tylko najwyższe wymagania estetyczne, ale dzięki trwałości i łatwości pielęgnacji stali emaliowanej Kaldewei są również wyjątkowo ekonomiczne. Hotelarze na całym świecie ufają obietnicy jakości Kaldewei.