Piątek, 21 czerwca 2024

Przedstawiamy inteligentną kąpiel pod prysznicem z Mira Showers

30 kwietnia 2022

To fakt: dzięki nowoczesnej technologii nasze domy stają się coraz bardziej inteligentne, więc czy Twoja łazienka nie powinna podążać tym tropem?

W tym artykule poprosiliśmy firmę Mira Showers, brytyjskiego producenta kabin prysznicowych numer 1, o przedstawienie sposobu, w jaki cyfrowy prysznic może funkcjonować jako część połączonego domu, oraz korzyści, jakie może przynieść.


Czym jest inteligentny dom?

W dzisiejszym świecie częścią codziennego życia staje się to, że kiedy włączasz jakieś urządzenie, często łączy się ono ze smartfonem lub inteligentnym urządzeniem. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyłączenie centralnego ogrzewania w pracy, ponieważ przypadkowo zostawiliśmy je włączone, czy o wyłączenie wtyczki, aby sprawdzić, czy prostownica do włosów jest na pewno wyłączona, istnieje więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej, aby mieć prawdziwie "połączony dom".


Jakie są korzyści z inteligentnej/cyfrowej technologii?

Technologia cyfrowa daje nam lepszą kontrolę, pozwalając na dostosowanie produktów do naszych potrzeb. Starszym użytkownikom bezpieczeństwo i telewizja przemysłowa mogą zapewnić spokój ducha, podczas gdy młodsze pokolenia często korzystają z praktycznych i rozrywkowych funkcji, jakie oferuje inteligentna technologia. Kiedyś to miłośnicy gadżetów posiadali najnowocześniejsze technologie, dziś wszyscy jesteśmy w stanie zdalnie sterować aspektami naszego życia za pomocą jednego przycisku. Niezależnie od tego, czy chodzi o dokonanie płatności bankowej, zmianę temperatury wody pod prysznicem czy podgląd na żywo systemu bezpieczeństwa w domu - najmniejsze problemy można rozwiązać za pomocą technologii. Mówiąc prościej, produkty cyfrowe dają ludziom ogromne poczucie kontroli i sprawstwa.

Produkty te są już dostępne w domu i nie ma powodu, dla którego tego typu technologia nie mogłaby być zastosowana w łazience. Dlatego poprosiliśmy firmę Mira Showers, brytyjskiego producenta kabin prysznicowych nr 1, o omówienie sposobów, w jakie technologia może wzbogacić jedno z najbardziej funkcjonalnych pomieszczeń w Twoim domu.


Czy prysznice naprawdę mogą być inteligentne?

Prysznice cyfrowe są często nazywane "inteligentnymi" prysznicami, ponieważ są wyposażone w technologię cyfrową, która umożliwia użytkownikom precyzyjną kontrolę przepływu i temperatury, a także innowacyjne funkcje. Mira Showers stworzyła zupełnie nowy, "inteligentny" prysznic: nowy Mira Mode. Ten prysznic ma nie tylko precyzyjną regulację temperatury, której można oczekiwać od prysznica cyfrowego, ale jest też wyposażony w bezpłatną aplikację na smartfona. Za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth® aplikacja bezproblemowo łączy się z prysznicem, umożliwiając jego włączanie i wyłączanie za pomocą telefonu. Dla większego bezpieczeństwa, za pomocą aplikacji można zaprogramować maksymalną temperaturę, co jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla młodszych, jak i starszych pokoleń. Ponadto, jeśli zwracasz uwagę na rachunki za wodę i energię, aplikacja Mira Mode umożliwia ustawienie czasu trwania prysznica - idealne rozwiązanie dla nastolatków, którzy spędzają zbyt dużo czasu w łazience!


Jak technologia cyfrowa wpłynie na moje życie?

Każdy z nas miał kiedyś taki moment, że brał zimny prysznic lub prysznic, który nie był wystarczająco gorący. W przypadku prysznica Mira Platinum bezprzewodowa technologia cyfrowa umożliwia precyzyjną regulację temperatury z dokładnością do 1 stopnia. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko wtedy, gdy chcesz wziąć odprężający prysznic po długim biegu, ale także dla dzieci i osób starszych, zapewniając sobie całkowity spokój. Co więcej, dzięki przyjaznemu trybowi rozgrzewania, cyfrowy prysznic Mira Platinum osiągnie pożądaną temperaturę, a następnie wstrzyma się do momentu, gdy będziesz gotowy do wejścia - oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Pozornie niewielkie usprawnienia w nowoczesnej technologii mogą również pomóc w rozwiązaniu problemów. Na przykład, jeśli prowadzisz gospodarstwo domowe w pośpiechu, możliwość zdalnego uruchomienia wanny za pomocą prysznica cyfrowego Mira Mode może natychmiast pomóc w tych prostych codziennych zadaniach i wzbogacić Twoje codzienne życie. Jeśli wybierzesz cyfrowy prysznic i baterię wannową Mira Mode, korzystanie z aplikacji Mira Mode zapewni Ci dodatkowy poziom luksusu podczas kąpieli. Pozwala ona na ustawienie do 10 presetów wanny, co oznacza, że możesz zaprogramować głębokość i temperaturę, aby cieszyć się idealną kąpielą za każdym razem. Co więcej, możesz dodać ustawienia dla członków swojej rodziny, dzięki czemu kąpiel będzie bezpieczniejsza i pewniejsza, zwłaszcza dla dzieci.


Kupuj inteligentne prysznice

Jeśli podoba Ci się inteligentna kąpiel pod prysznicem, dlaczego nie przejrzeć naszej oferty cyfrowych pryszniców Mira Mode już dziś?