Piątek, 21 czerwca 2024

Kolekcja mebli łazienkowych Loom

28 stycznia 2021

Kolekcja mebli łazienkowych Loom firmy Parisi została wykonana ręcznie i zainspirowana procesem tkania tkanin. Składa się z szafek łazienkowych, luster i pasujących szafek bocznych, wyróżniając się pięknym, teksturowanym wzornictwem.

"To stylowa i wyrafinowana seria. Każdy mebel jest ręcznie rzeźbiony, szlifowany i polerowany, a następnie indywidualnie sprawdzany, aby mieć pewność, że do produkcji użyto wyłącznie drewna wysokiej jakości, a usłojenie jest dopasowane do całego procesu, dzięki czemu powstają te wyjątkowe meble" - mówi Franco Parisi, dyrektor operacyjny.

Szafki mebli łazienkowych Loom składają się z wytrzymałych, odpornych na wilgoć, wielodrewnianych elementów stolarki premium, ręcznie wykończonych wspaniałą okleiną z czarnego orzecha amerykańskiego. "Przykuwające wzrok wykończenie jest po prostu piękne" - mówi Franco. "Loom vanity i szafki boczne tworzą centralny punkt w łazience lub ensuite".

Każdy element jest proporcjonalny dla optymalnego przechowywania, aby schludnie przechowywać swoje przybory łazienkowe dla łatwego dostępu z szufladami vanity zawierającymi wewnętrzne przegródki, a szafka boczna zapewnia hojną przestrzeń do przechowywania z czarną metalową ramą otaczającą 5 półek na widoku i 5 półek za drzwiami. Szafkę uzupełnia pasujące lustro Loom, podkreślone przez podświetlane diody LED i spust wody aktywowany przyciskiem dotykowym.

Dostępne w trzech rozmiarach, 800mm i 1200mm z pojedynczą misą ceramiczną i pojedynczą szufladą oraz 1400mm z podwójną misą ceramiczną i podwójnymi szufladami, z misami podblatowymi otoczonymi blatem z naturalnego marmuru. Szuflady szafek Loom są wyposażone w europejskie prowadnice z funkcją soft w szufladach z pełnym wysuwem i łatwo się przesuwają, a boczna szafka na ubrania ma miękko zamykane zawiasy na drzwiczkach, a całość można obracać tak, aby drzwiczki znajdowały się po lewej lub prawej stronie półek.

Ten solidny zestaw mebli stanowi wspaniały dodatek do łazienki lub łazienki głównej, a śruby mocujące są dołączone do instalacji na ścianie gipsowej lub ceglanej, co zapewnia spokój umysłu.