Piątek, 21 czerwca 2024

Kolekcja kąpielowa BetteSpace

26 marca 2021

Nowa kolekcja wanien BetteSpace została zoptymalizowana pod kątem przestrzeni i jakości czasu oraz pozwala na inteligentne wykorzystanie przestrzeni w małych i średnich łazienkach. Wykonana z glazurowanej stali tytanowej kolekcja wanien BetteSpace wykorzystuje geometrię trapezu, aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, zapewniając jednocześnie najwyższy komfort kąpieli.

Do wyboru są trzy wersje, które można dopasować do preferencji użytkowników i dostępnej przestrzeni: oszczędzająca miejsce BetteSpace S, wanna/prysznic BetteSpace M oraz dwuosobowa BetteSpace L. Wszystkie objęte są trzydziestoletnią gwarancją.

Projekt wanien jest dziełem niemieckiego studia projektowego Tesseraux + Partner, które opracowało optymalny kształt dla BetteSpace. Podstawę stanowi prostokątny trapez, który pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w łazience. Wszystkie wanny mają również szerokie oparcie dla wygodnego siedzenia i obszerną powierzchnię do leżenia o długości 170 cm. Jest to idealne rozwiązanie dla bardzo długich kąpieli, które pozwala nawet wysokim osobom zanurzyć się w wodzie i zapomnieć o świecie zewnętrznym.

BetteSpace S to najbardziej oszczędna wersja kolekcji. Podobnie jak pozostałe, wanna ta ma przyjazną dla kąpiących się długość 170 cm. Jednak dzięki szerokości 75 cm po stronie leżącej i 60 cm po stronie stóp, w pełni wykorzystuje każdy centymetr przestrzeni dostępnej w małych i średnich łazienkach. Jedna osoba może cieszyć się pełną przyjemnością kąpieli, a głębokość 42 cm umożliwia wygodne zanurzenie się w wannie.

Jeśli w łazience jest miejsce tylko na wannę lub prysznic, ale obie funkcje są pożądane, BetteSpace M jest idealnym kompromisem. Mierząca 90 cm szerokości u podnóża i 75 cm u góry, o głębokości 42 cm wanna oferuje wystarczająco dużo miejsca na prysznic i więcej niż wystarczająco na pluskanie się.

W BetteSpace L jest nawet wystarczająco dużo miejsca dla dwojga, aby cieszyć się przyjemną kąpielą razem - a ponieważ szerokość części leżącej wynosi 130 cm, mogą oni siedzieć obok siebie. A ponieważ szerokość części nożnej wynosi 75 cm, oszczędza to prawie pół metra kwadratowego przestrzeni w łazience. Zapewnia to większą swobodę ruchu w małych i średnich łazienkach, bez konieczności rezygnacji z komfortu i dobrego samopoczucia.

Charakterystyczna dla wszystkich trzech wanien BetteSpace firmy Bette jest wysoka jakość wykonania glazurowanej stali tytanowej. Łagodne kąty i promienie narożników, gdzie ciało podczas kąpieli wtula się w wannę, a także zdefiniowane krawędzie i narożniki, gdzie ważne jest przemyślane wkomponowanie w estetykę pomieszczenia.

Sama glazurowana stal tytanowa jest niezwykle solidna i trwała, a jej przyjazna dla skóry powierzchnia zatrzymuje ciepło i jest niezwykle łatwa w pielęgnacji.