Piątek, 21 czerwca 2024

Umywalka Meir Pop Down

15 października 2020

Meir ogłosił wprowadzenie na rynek nowej umywalki Pop Down Waste firmy Bounty Brassware, która znajduje się w pozycji otwartej, aby zapewnić opływową estetykę w każdej łazience.

Pop Down Waste został zaprojektowany w Australii i jest produkowany zgodnie z australijskimi standardami przy użyciu najnowszych technologii i procesów odlewania sterowanych komputerowo. Pop Down Waste posiada również certyfikat WaterMark.

Tiger Bronze Matte Black Champagne

Innowacyjne odpady umywalkowe są dostępne w trzech najpopularniejszych i najlepszych wykończeniach Meiru - Matte Black, Tiger Bronze i Champagne. Dzięki temu doskonale nadają się one do łączenia z innymi wzorniczymi elementami z tych trzech zakresów kolorystycznych, tworząc spójny i luksusowy projekt łazienki.

Pop Down Waste nadaje się do umywalek z 32mm wylotem, z przelewem lub bez. Otwiera się i zamyka płynnie, a także jest wyposażony w innowacyjny wkład do szybkiego wyjmowania, umożliwiający czyszczenie i dostęp do odpływu. Do syfonu 40 mm można dokupić oddzielnie adapter, który umożliwia podłączenie go do syfonu.

Syfon Pop Down stanowi doskonałe rozwiązanie, które pozwala użytkownikowi na uzupełnienie wyglądu o najdrobniejsze szczegóły i dodaje łazience dodatkowej warstwy wyrafinowania. Pop Down Waste można kupić już teraz za pośrednictwem jednego z zaufanych dystrybutorów Meir oraz na stronie internetowej Meir Australia.

Meir jest wielokrotnie nagradzaną, australijską, rodzinną firmą, która dąży do perfekcji w produkcji i usługach. Meir tworzy każdy element od pomysłu do produkcji przy użyciu mosiądzu DZR i wybiera tylko najwyższej jakości europejskie części i komponenty ze Szwajcarii, Węgier i Hiszpanii, co pozwala mu na zapewnienie wyjątkowej 10-letniej krajowej gwarancji.