Piątek, 21 czerwca 2024

Dekoracje Bathco

4 lutego 2021

Bathco prezentuje nowe wzory Deco, które obejmują serię porcelanowych umywalek ozdobionych ekskluzywnymi wzorami wykonanymi przez artystów firmy lub prestiżowych projektantów, którzy współpracowali przy projektach.

ADAM I EVE

Zaprojektowane przez Cecilio Espejo, który bawi się zawsze doskonałym połączeniem czerni i bieli oraz niezwykłą grafiką, tworząc swobodne, ale wyważone dzieło sztuki.

COMIC

Pełen jaskrawych kolorów, postaci i dialogi mieszają się ze sobą, przypominając nam estetykę znaną z amerykańskich komiksów.

CRAQUELÉ

Piękno Craquelé polega na tym, że jest symulatorem czasu, spowodowanym stopniowym i nierównomiernym kurczeniem się szkliwa na masie ceramicznej.

TERRAZO

Wyróżnienie dla materiału, który wywołał sensację w latach 70-tych ubiegłego wieku, stając się popularnym materiałem na podłogi.

Projektant Lucio Traficante stworzył dwa nowe wzory dla hiszpańskiej firmy, Axonometric i Hexagon.

AXONOMETRIC

Geometria wtapia się w przestrzeń i łączy się z czasem, dając początek uniwersalnej umywalce, która przekracza granice każdego stylu i kontekstu.

HEXAGON

Próba naśladowania systemów konstrukcyjnych natury, a nie tylko ich gotowych form, bez zrozumienia zasadniczych struktur, które je definiują. Traficante zapewnia, że jest to "pragnienie, aby nie kopiować natury, ale ją wyrażać".

Bathco z siedzibą w Santander, na północy Hiszpanii i eksportem do ponad 90 krajów, od 38 lat projektuje, produkuje i dystrybuuje szeroką gamę produktów łazienkowych. Nie zapominając o swoich korzeniach, Bathco wykorzystuje najnowsze technologie we wszystkich swoich pracach i stale inwestuje w design, jakość i innowacje.