Piątek, 21 czerwca 2024

Caesarstone Concetto

13 kwietnia 2021

Caesarstone Concetto jest w czołówce zapierających dech w piersiach pięknych powierzchni - szczególnie popularnych w kuchniach i łazienkach - w których plastry agatu, kwarcu, ametystu, a nawet skamieniałego drewna są ręcznie cięte i wiązane w celu uzyskania uderzająco różnych powierzchni, z których niektóre mogą być podświetlane, aby podkreślić ich unikalne cieniowanie i wzornictwo.

Kolekcja Concetto®, firmy Caesarstone, obejmuje niebieskie, szare i brązowe agaty™, biały kwarc™, czerwone tygrysie oko™, ametyst™ i skamieniałe drewno™. Każdy element powierzchni jest wykonywany przez jednego wykwalifikowanego rzemieślnika przez cały tydzień.

Wspaniałe kolory głębokiego szafiru i bogatego ametystu to tylko dwa z oferowanych wzorów - Blue Agate™ przypomina błękit oceanu, turkusy i akwasy, a Amethyst™ jest pełen intensywnych odcieni purpury i fioletu.

Większość wykończeń powierzchni może być podświetlana, aby jeszcze bardziej podkreślić i zintensyfikować grę kolorów i oznaczeń tych zdecydowanie różnych kryształów.

łazienka

Red Tiger Eye™, znany ze swojego intensywnego blasku, jest dramatycznym połączeniem ziemi i ognia, piasku i słońca - pomyśl o złotych brązach i bogatych ochrach w ułożonym w stosy wzorze. Petrified Wood Classic™ to kolejne wykończenie w tym gatunku - niezwykły kryształ odzwierciedlający starożytne pnie drzew w ciepłym, wyczuwalnym w dotyku, gęstym wachlarzu mieszanych brązów, postarzanych bieli i szarych łososi.

Concetto® White Quartz™, praktycznie przezroczysty biały kryształ z ledwo widocznymi delikatnymi wzorami i prążkami, oraz Gray Agate™ obejmują bardziej neutralne spektrum kolorów. Oba mogą być podświetlane i oba wniosą do kuchni lub łazienki poczucie teksturowego luksusu i wyrafinowanej stylistyki.

Odpowiednie na blaty, splashbacks, vanities, ściany i meble, kolekcja Concetto ® Caesarstone z półszlachetnych powierzchni kamiennych są odporne na ciepło i zarysowania, łatwe do czyszczenia i nigdy nie wymagają uszczelniania.

Caesarstone jest zobowiązana do najwyższych standardów bezpieczeństwa i ochrony środowiska i posiada międzynarodową normę ISO 14001 dla zarządzania środowiskowego i wydajności.